Хлорид натрію, або по-простому харчова сіль, вкрай важливий для здоров'я людини. Але також він цінується кулінарами. Адже завдяки правильному застосуванню солі в певний момент можна зробити їжу ще смачніше. Стосується це і м'яса, зазначають Патріоти України.
Для початку, потрібно запам'ятати, що хлористий натрій сприяє виділенню соку, не дає продукту розваритися, підвищує температуру кипіння. Що стосується м'яса, то є два ворогуючих табори: бажаючі солити м'ясо на початку приготування і ті, хто вважають єдино правильним соління в самому кінці процесу.
Якщо врахувати особливості впливу температури і хлориду натрію на м'ясо, то можна узагальнити. При смаженні або запіканні м'ясо краще солити на середині готовності, коли воно вже трохи обсмажене, в такому випадку м'ясо буде ніжним і не втратить соковитість. Стейк ж рекомендують солити вже після того, як він приготований. Він якраз встигне "дозріти" і в достатній мірі просолитися.
Коли відварюється м'ясо, то солити його бажано за 20-25 хвилин до закінчення варіння. А в процесі отримання бульйону потрібно врахувати оптимальну кількість солі: зазвичай це близько 9 грамів на літр. Деякі рекомендують солити воду після того, як вона закипить і зібрана перша пінка.
Забудьте про жорсткі котлети, які важко кусати та жувати. Щоб вони були легкими та апетитними, нагадували пух, потрібно правильно підготувати фарш. Деякі кулінарні хитрощі допоможуть це зробити, передають Патріоти України. Отже, ми вже знаємо, що секре...
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...