Курка та вода в сумі дають бульйон, але є різниця щодо цілі приготування. Плануєте варити суп або потрібна відварна птиця для салату. В кожному окремому випадку технологія приготування буде відрізнятися. На цьому етапі часто допускають помилки, що призводить до погіршення смакових властивостей, передають Патріоти України.
Це основне питання. Якщо ви плануєте варити саме бульйон з подальшою заправкою супу, тоді курку треба закладати в холодну воду. Це забезпечить поступове та рівномірне приготування. Бульйон буде насиченим на смак, який вирізнятиметься глибиною та ароматом.
Бульйон можна варити з будь-яких частин курки. Проте варто пам’ятати, що кращим він стане при додаванні спинки та лапок.
Відварна птиця для салату дещо інша кулінарна історія. В цьому випадку треба окремо воду довести до кипіння, а вже в гарячу закладати курку. Так ви можете бути впевнені, що вона вийде соковитою, а не сухою. Також вона буде м’якою.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...