Важко знайти людину, яка не любить смачні та соковиті котлети. Однак іноді гурмани залишаються незадоволені приготованою стравою. Тверді котлети навряд чи комусь сподобаються. Смакові якості таких котлет сумнівні: вони надто сухі та гумові, передають Патріоти України.
Найчастіше надмірна твердість котлет пояснюється помилкою у доборі інгредієнтів.
При приготуванні фаршу до нього нерідко додають білок яйця, що не є дією, що рекомендується.
Справа в тому, що цей компонент миттєво згортається за високої температури. Альтернативою яєчному інгредієнту може стати картопля чи крохмаль.
Ще однією неправильною дією є відмова від використання розмоченого м’якуша батона. Саме він і надає страві соковитості.
Якщо ви не хочете використовувати батон, можна додати манну крупу.
Інші помилки
“Гумові” котлети можуть бути приготовлені і з інших причин, не пов’язаних з інгредієнтами.
Наприклад, ви міг забули відбити фарш. У цій ситуації волокна залишаться твердими: вони не «триматимуть» воду.
Сильний вогонь є ще однією помилкою. Справа в тому, що на смаження котлет з кожного боку не потрібно витрачати більше п’яти хвилин. В іншому випадку страва стане сухою.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...