страва української кухні холодець (або менш поширена назва – студенець або драглі), вважається не тільки святковою стравою, а й готується господинями просто без приводу, тому ще це ситно, корисно та смачно, передають Патріоти України.
Однак є три помилки, які псують холодець, роблячи його рідким.
Желатин не зможе стати гідною заміною для ніжок, вух та інших частинм’яса (з желеутворювальним ефектом), які містять велику кількість колагену. Він, виварюючись, робить страву драглистою.
Основою страви є м’ясо, яке не підходить для приготування котлет чи відбивних. Холодець готується з м’яса другого ряду, яке з жилками чи зрізалося із суглобів. Додатково кладуть м’ясо кращої якості, але холодець застигне тільки завдяки м’ясу другого ряду.
Найбільшою помилкою є спочатку налити мало води та додавати її під час приготування. Такий холодець погано застигатиме.
Досвідчені кулінари радять варити, або краще сказати повільно томити страву не менше 4 годин. В результаті виходить дуже розварене м’ясо та липкий бульйон, який застигає прямо в ложці.
Гадаю, що ви також любите швидкі рецепти. Приготувати торт буквально за 15 хвилин — це ідеальна історія для будь-якої господині. Пропонуємо вам до уваги торт, для якого не треба випікати коржі та взагалі користуватись духовкою, передають Патріоти Украї...
Холодна чи гаряча їжа – це не лише питання смаку, а й фактор, що впливає на здоров'я і травлення. Вибір температури їжі може визначати, наскільки ефективно ваш організм засвоює поживні речовини та як ви почуваєтеся протягом дня. РБК-Україна (проект Sty...