Не робіть так! ТОП-3 помилки у приготуванні холодця, через які він не застигає

страва української кухні холодець (або менш поширена назва – студенець або драглі), вважається не тільки святковою стравою, а й готується господинями просто без приводу, тому ще це ситно, корисно та смачно, передають Патріоти України.

Однак є три помилки, які псують холодець, роблячи його рідким.

Желатин

Желатин не зможе стати гідною заміною для ніжок, вух та інших частинм’яса (з желеутворювальним ефектом), які містять велику кількість колагену. Він, виварюючись, робить страву драглистою.

Найкраще м’ясо

Основою страви є м’ясо, яке не підходить для приготування котлет чи відбивних. Холодець готується з м’яса другого ряду, яке з жилками чи зрізалося із суглобів. Додатково кладуть м’ясо кращої якості, але холодець застигне тільки завдяки м’ясу другого ряду.

Процес варіння

Найбільшою помилкою є спочатку налити мало води та додавати її під час приготування. Такий холодець погано застигатиме.

Досвідчені кулінари радять варити, або краще сказати повільно томити страву не менше 4 годин. В результаті виходить дуже розварене м’ясо та липкий бульйон, який застигає прямо в ложці.

Як зробити, щоб рис та макарони не злипались

четвер, 3 квітень 2025, 8:14

Рис та макарони — два розповсюджені гарніри до страв з м’яса, риби чи овочів. Вони прості у приготуванні, але іноді замість апетитного вигляду виходить справжня каша. В склад цих продуктів входить крохмаль. Під час варіння він виділяється у воду і набу...

Що треба зробити, щоб випічка не ставала черствою

четвер, 3 квітень 2025, 7:13

М’яка булка з начинкою, рулет, пиріг — хто ж не любить випічку. До чаю так приємно відрізати смачний шматок та поласувати ним. Єдина прикрість, що через деякий час після випікання випічка стає черствою. Проте є декілька секретів, як можна виправити сит...