Патріоти України пропонують спробувати приготувати "спалений" чізкейк від відомої блогерки Аліси Купер.
Більшість не знає, чому цей чізкейк називають Баскським, Сан-Себастьяном або спаленим. Баскський цей чизкейк через місцевість та національність кухаря, який його придумав. Сталося це у барі La Vina в іспанському місті Сан Себастьян, що дало другу назву, ну а третя, присвячена способу його приготуванню – його печуть при високій температурі – 250 градусів впродовж 20-25 хвилин. Згодом чізкейк залишають у вимкненій духовці, а потім охолоджують.
Попри засмаглість шкоринки, сам чізкейк дуже ніжний всередині. Його смак важко переплутати з іншими чізкейками. Цікаво, що і оригінальному рецептові нема борошна, але є крохмаль. Дехто з кулінарів примудряється не додавати до чізкейка ані борошна, ані крохмалю, аби отримати мусовий смак та ідеально гладку структуру серединки цього десерту.
Рецептом цього смаколика Аліса Купер поділилася на своїй сторінці в Instagram. Блогерка оприлюднила відео приготування та складові чізкейка. За словами Аліси, його головні переваги – це ніжність, відсутність борошна та той факт, що їсти його слід не виделкою, а ложкою. Купер радить не купувати дорогий сир Філадельфію у коробочках, а звернути увагу на цей сир на вагу у відділах супермаркетів.
При приготуванні домашніх пельменів важливо приділити достатньо уваги начинці. Якщо вона буде соковитою, смачною та ароматною, то страва всім сподобається, передають Патріоти України. Для того, щоб досягти потрібного результату, в процесі роботи над на...
Список продуктів для приготування традиційних котлет простий: як правило, знадобляться тільки м’ясо, хліб, яйце, цибуля та сіль із прянощами, передають Патріоти України. Однак професійні кухарі завжди намагаються знайти незвичайні способи покращення см...