Гуляш - це національне блюдо в Угорщині та Чехії. Воно готується зі шматочків м'яса з картоплею, цибулею і спеціями. Ця страва вважається найкращим способом зігрітися взимку. А ще гуляш дуже популярний на Закарпатті й вважається родзинкою місцевих ресторанів.
Як приготувати гуляш за старим рецептом, котрий зберігся в кулінарній книзі 1956 року, розповів Віталій Кривошеєв у Instagram, зазначають Патріоти України.
1. Ріпчасту цибулю дрібно нарізаємо та обсмажуємо на вершковому маслі з додаванням рослинної олії
2. Додаємо нарізану яловичину та обсмажуємо 20 хвилин
3. Посипаємо м'ясо борошном і обсмажуємо ще 5 хвилин
4. Заливаємо томатною пастою, розведеною в бульйоні або водою
5. Солимо, додаємо лавровий лист і чорний мелений перець
6. Виставляємо мінімальний вогонь і тушкуємо під закритою кришкою 1.5 години
7. Коли яловичина стане м'якою можна знімати з плити
8. Подаємо гуляш разом з пюре
9. Смачного
Цікаво! В Угорщині в гуляш обов'язково додають трохи сала - не більше 50-70 г, сушену червону солодку паприку - 5 ч. ложок і 1-2 болгарських перців.
Сало використовують замість вершкового масла - його ріжуть шматочками та витоплюють, а потім додають на сковороду цибулю.
Солодкої паприкою посипають м'ясо при обсмажуванні, а ось солодкий перець додають в процесі тушкування.
М’яка булка з начинкою, рулет, пиріг — хто ж не любить випічку. До чаю так приємно відрізати смачний шматок та поласувати ним. Єдина прикрість, що через деякий час після випікання випічка стає черствою. Проте є декілька секретів, як можна виправити сит...
Смачно запекти чи засажити м’ясо – це справжнє кулінарне мистецтво і без знання деяких нюансів не обійтись, передають Патріоти України. Приготування апетитного стейку вимагає певних навичок та вправ, які, втім, успішно замінюються застосуванням працююч...