Якщо ви любите прозорий холодець і виключно біле м’ясо філе, то не думайте, що смачну основу можна зварити з курячої грудки. Хороша господиня знає, що для того, аби холодець був прозорим, ароматним і застиг добре навіть без желатину, треба дотримуватися правил, передають Патріоти України.
Холодець краще варити з двох видів м’яса. Традиційно беруть домашню курку та свинячу “ніжку”. Такий вибір обумовлений тим, що жилки, шкірки та кістки дають гарний навар.
Зверніть увагу на те, що з молодої птиці холодець не вийде. Колаген — особливий вид щільного білка, що входить до складу хрящів, сухожиль та сполучних тканин. Саме його вважають головною частиною холодцю. Він перетворюється на желатин і страва застигає.
Ароматність холодцю додадуть базові прянощі (чорний перець горошком, лавровий лист і сіль). Не забувайте, що холодець краще трішки пересолити, ніж не досолити. Після охолодження смак буде менш різкий.
Якщо ви любите прозорий холодець і виключно біле м’ясо філе, то не думайте, що смачну основу можна зварити з курячої грудки. Хороша господиня знає, що для того, аби холодець був прозорим, ароматним і застиг добре навіть без желатину, треба дотримуватис...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...