Несмачну гречку приготувати неважко – важко зварити смачну та розсипчасту кашу. Цьому заважають п’ять помилок, які окремі господині не враховують. Розкажемо, як правильно варити гречку, передають Патріоти України.
Важливо промити крупу від пилу та сміття, одночасно очищаючи від крохмального та борошнистого пилу. Без цього розсипчастої каші не зварити. Ще краще промити крупу в гарячій воді, а потім залити водою, довести до кипіння, злити і промити.
Ще не варто варити невелику кількість крупи у великій каструлі. Важливо, щоб гречка лежала високим шаром – так вона краще пропарюватиметься. Однак у надто маленькій каструлі крупа може пригоріти.
У низькому та широкому посуді вода швидко випарується, а крупа не встигне проваритися.
Якщо перед варінням обсмажити промиту крупу в маслі, то у каші з’явиться приємний гіркувато-горіховий присмак. Але не можна обсмажувати мокру гречку – спочатку потрібно просушити крупу та прожарити на сухій сковорідці, постійно помішуючи.
Тепер можна обсмажувати. На 250-300 гр крупи беруть 1-2 ст. л. рослинної олії.
Заливати гречку для варіння потрібно окропом. Так крупа прогріватиметься рівномірно, але раніше не звариться. Щоправда, буде смачною та розсипчастою.
По готовності потрібно укутати кашу рушником і залишити настоятися хвилин на 30. За цей час вона добре розпариться, стане смачною і не перевариться.
Якщо ви забули захопити в магазині свіжий буханець хліба, а вдома залишилися лише черстві скибки, не поспішайте знову вирушати за покупками, передають Патріоти України. Багато господинь користуються мікрохвильовою піччю для того, щоб повернути хліб до ...
Незважаючи на надлишок солі та оцту, огірковий розсіл є дуже корисною рідиною. При помірному її вживанні людина отримує чимало необхідних організму сполук і мікроелементів, передають Патріоти України. Щоправда, далеко не всім людям подобається смак роз...