Приготувати оладки нескладно. А ось зробити цю страву максимально смачною вже не так просто. Далеко не у всіх кулінарів-аматорів оладки виходять пишними, м’якими та апетитними. Вся справа в дрібних помилках, які допускаються при приготуванні тіста та при обсмажуванні страви на сковороді. Щоб оладки вийшли ідеальними, потрібно дотримуватися 5 простих рекомендацій, передають Патріоти України.
Для оладок підійде далеко не будь-яка пшенична мука. Потрібно зупинити вибір на продукті найвищого гатунку. Крім того, борошно бажано просіяти. І неодноразово.
Якщо додати в тісто для оладок просіяний продукт, то готове блюдо вийде пишним.
Не поспішайте змішувати з борошном продукти, які витягли з холодильника.
Яйця та кефір повинні хоча б трохи зігрітися. Якщо вони так і залишаться холодними, то погано взаємодіятимуть із харчовою содою. Це означає, що оладки вийдуть плоскими і гумовими.
Якщо в готовому тісті залишаються грудочки, то починати обсмажування страви поки що рано. Потрібно добитися того, щоб в основі для оладок не залишалося жодних борошняних «кульок».
Крім того, тісто не повинно бути надто рідким. Воно має не стікати, а звалюватися з ложки. В іншому випадку страва не вийде цілісною та повітряною.
Як тільки основа для оладок готова, їй треба дати спокій хоча б на чверть години.
Якщо ви відразу ж почнете виливати тісто на сковороду, то на появу у оладок пишності можна навіть не розраховувати.
Не варто виливати тісто на сковороду, яку ви заздалегідь не розігрівали.
Причому треба слідувати такому порядку дій: спочатку дочекайтеся, поки посуд стане теплим, потім налийте масло. І лише після того, як в’язкий компонент досить розігрівся, можете додавати тісто.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...