Правильно заквашена капуста збереже корисні властивості та відмінний смак до весни. Є чимало причин, чому варто заквасити капусту на зиму, передають Патріоти України.
По-перше, страва є джерелом поживних речовин: клітковина, вітаміни B і C, мінерали (калій, кальцій, цинк, селен, залізо, йод, фосфор, натрій).
По-друге, квашена капуста покращує травлення, позитивно впливає на здоров’я судин, знижує рівень цукру та зміцнює імунітет.
Щоб страва була такою ж корисною навіть після декількох місяців зберігання, потрібно врахувати кілька нюансів її приготування.
Для заквашування капусті вистачає 3-4 дні при температурі +22 … +24 °C. А потім її слід прибрати в прохолодне місце, інакше продукт буде зіпсований безповоротно.
Головна причина, чому квашена капуста гірчить, криється в газах, що утворюються у процесі приготування. Щоб вирішити проблему, капусту потрібно щодня протикати до самого дна шпажкою чи паличкою для суші.
Капусту не вдасться заквасити без гніту адже вона повинна бути покрита розсолом повністю для отримання потрібного результату.
Смак може змінитися на гірший бік, якщо не досипали солі. На кожний кілограм капусти рекомендують використовувати 30 г солі.
Поширена помилка. Йодована сіль не годиться для приготування квашеної капусти, хоча деякі господині сподіваються, що так страва буде кориснішою.
Особливість пізніх сортів капусти в тому, що цукри в них накопичуються довше. Потрібний об’єм з’являється у них приблизно до кінця грудня, тому тільки з цього моменту пізню капусту можна квасити.
Хочете, щоб гречана каша була розсипчастою, ароматною та з легким червоним відтінком? Додайте всього лиш дрібку соди, але в правильний час під час варіння, передають Патріоти України. . Щоб гречка була не водяниста, а розсипчаста, треба варити її у во...
Квашена капуста - смачна та корисна зимова закуска, яку активно використовують у кулінарії або як самостійну страву, передають Патріоти України. Багато господинь під час приготування цієї корисної зимової заготовки додають журавлину. Така ягода робить ...