Для заквашування капусті вистачає 3-4 дні при температурі +22 … +24 °C. А потім її слід прибрати в прохолодне місце, інакше продукт буде зіпсований безповоротно, передають Патріоти України.
Головна причина, чому квашена капуста гірчить, криється в газах, що утворюються у процесі приготування. Щоб вирішити проблему, капусту потрібно щодня протикати до самого дна шпажкою чи паличкою для суші.
Капусту не вдасться заквасити без гніту адже вона повинна бути покрита розсолом повністю для отримання потрібного результату.
Смак може змінитися на гірший бік, якщо не досипали солі. На кожний кілограм капусти рекомендують використовувати 30 г солі.
Поширена помилка. Йодована сіль не годиться для приготування квашеної капусти, хоча деякі господині сподіваються, що так страва буде кориснішою.
Особливість пізніх сортів капусти в тому, що цукри в них накопичуються довше. Потрібний об’єм з’являється у них приблизно до кінця грудня, тому тільки з цього моменту пізню капусту можна квасити.
Кожна друга господиня зустрічала в упаковці з крупою, яка декілька тижнів була відкрита, сліди шкідників (міль, личинки, черв’яки). Неприємних гостей на кухні треба ліквідувати, а крупи зберігати так, щоб проблема більше не заводилася, передають Патріо...
Є перші страви, які треба варити у великих каструлях і на кілька днів (звичайно ж мається на увазі борщ чи розсольник), а є ті, що смачні саме у свіжому вигляді. Приготував та з’їв, передають Патріоти України. Як правило, свіжі супи готуються лише з кі...