Ви впораєтеся за хвилини: ТОП-3 дієві лайфхаки, як швидко розморозити м’ясо

Важко уявити своє меню без м’ясних продуктів. Ми любимо запечену курочку, ароматні гомілки та хрусткі крильця. А ще готуємо м’ясні салати, супи, найсмачніші борщі з м’ясом - всього і не перелічиш, передають Патріоти України.

Трапляються ситуації, коли з тієї чи іншої причини немає часу розморозити м’ясо. Тоді вам на допомогу прийдуть хитрощі від УНІАН.

Як швидко розморозити м’ясо в мікрохвильовій печі

Досвідчені кулінари стверджують, що це найшвидший метод розморожування м’яса. Вам потрібно просто викласти шматок тушки у глибоку місткість та включити режим розморожування. Можна вибрати щадний режим готування і поставити таймер на 10 хвилин. Через вказаний час ви отримаєте м’який шматочок свинини, яловичини чи курки.

Як швидко розморозити м’ясо без мікрохвильової печі

Якщо ви з якихось причин не хочете користуватися НВЧ-пічкою, то вам допоможе звичайний оцет. Вам необхідно дістати м’ясо з упаковки або пакету, викласти його в миску, полити оцтом рясно і залишити на 10-20 хвилин.

За допомогою цього лайфхака ви розморозите м’ясо навіть швидше, ніж за допомогою мікрохвильової печі. Однак після такого вимочування вам доведеться ретельно вимити тушку, щоб позбутися запаху та присмаку оцту.

Як швидко розморозити м’ясо за допомогою солі

Також ви можете розморозити м’ясо за допомогою звичайної кухонної солі. Розчиніть одну столову ложку продукту в мисці з холодною водою і в цей розчин занурте сире м’ясо на п’ять хвилин. Після цього часу ви можете діставати продукт і починати приготування.

Любите гречку? Ось що обов’язково потрібно про неї знати

субота, 12 липень 2025, 17:09

Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...

Пийте каву правильно: Коли вона працює, а коли шкодить кишківнику

субота, 12 липень 2025, 13:05

Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...