Ці томати прекрасно зберігаються при кімнатній температурі, а готувати з ними - одне задоволення: ви просто відкриваєте баночку, і хоч в соус, хоч в борщ або суп, хоч в жарке, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Томати в соку шматочками вже очищені від шкірки, і хоч потрібно з цим повозитися на етапі підготовки, потім ви скажете собі "дякую" за таку зручну заготовку. Замість цукру в цьому рецепті використовується фруктовий сік, а консистенція максимально зручна для приготування різних страв.
Інгредієнти
(вихід готового продукту 3 л)
Приготування
1. Підготуйте сік. Грубо наріжте помідори, гарненько їх вимивши. Очистьте і грубо наріжте фрукти. Тепер потрібно витягти сік з томатів і фруктів, найпростіше робити це за допомогою соковидавлювача. Якщо його у вас немає, подрібніть плоди за допомогою блендера і протріть через сито, щоб позбутися від залишків шкірки і насіння.
2. Тепер займемося помідорами на шматочки. Зробіть хрестоподібний надріз на кожному помідорі і залийте їх окропом. Залиште на 30-40 секунд, а потім вийміть з води. Зніміть шкірку з томатів, та наріжте помідори, видаляючи щільну частину там, де була прикріплена плодоніжка. Шматочки не дуже великі, але і не дуже маленькі.
3. Нарізані помідори відправляйте на сито, щоб позбавити від зайвого соку. Можна акуратно перемішати шматочки, щоб сік відійшов краще — так заготовка вийде гущі без тривалого уварювання.
4. Покладіть шматочки у велику каструлю. Для описаних в списку інгредієнтів потрібна 5-літрова каструля. Шматочки залийте раніше підготовленим соком. Додайте сіль і перемішайте.
5. Відправляйте суміш на вогонь і доведіть її до кипіння. Дайте прокипіти на невеликому вогні протягом 5 хвилин. Піна, буде утворюватися на початку кипіння дуже активно, але за цей час всядеться і розійдеться.
6. Підготуйте банки бажаного розміру. Стерилізуйте в мікрохвильовці, а кришки — на плиті в каструльці. Розлийте томатну суміш по стерильних банках і закупорте. Укутайте банки, перевернувши догори дном. Залиште до охолодження, а потім відправляйте на зберігання.
Подробиці дивіться в короткому відео.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...