Хіти тижня. Ярослав Володимирович ваш, кажете? Як посол України затролив представника Росії в ООН

Улус Золотої орди - поселення Москва - дозволив створити Мунгу-Тимур у 1272 році після 3 перепису населення. А Анна Ярославна померла у Франції у 1075 році.

Київська Русь. Фото: Videouroki.net.Мережею продовжують ширитися меми та анекдоти про "віджим" Путіним Анни Ярославни і української історії, передають Патріоти України.

Виступає представник України в ООН:

- Коли Князь Київської Русі - Ярослав - пішов скупатися у річці, в нього на березі росіяни вкрали меч.

Представник росії:

- Причем здесь мы? Россиян тогда еще не было?

Представник України:

- Ось! Це я і хотів сказати!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Усе під контролем? На популярному українському курорті бабуся купала онука на повідку (відео)

середа, 4 серпень 2021, 23:30

Хтось назвав цей спосіб варварським, а хтось навпаки, дуже практичним і безпечним. У Приморському Посаді (Запорізька область) влітку 2020 року відпочиваючі помітили дивну картину - бабуся купала свого онука в морі... на повідку. Відповідне відео опублі...

У ГУР інформацію "Права Справа" про тестування Росією несертифікованої вакцини на мешканцях ОРДЛО видали за власну

середа, 4 серпень 2021, 22:09

Примітно, що це не перший випадок, коли прес-служба ГУР МОУ видає раніше оприлюдненні повідомлення аналітичного відділу ГІ "Права Справа" за власну інформацію. Росія випробовує сумнівну однокомпонентну вакцину Sputnik Light на жителях окупованих терито...