Ще раз про "Гамлета" або чим відрізняється поліцейський режим РФ від України

В Україні, на відміну від РФ, можна читати навіть "Гамлета" Леся Подерв'янського, і поліція не затримає за це.

Затримання хлопчика у Москві за декламування вірша "Гамлет". Фото:ТСН

Напередодні у Москві поліція жорстко затримала 10-річного хлопчика, який декламував на площі "Гамлета" Шекспіра. Інцидент неабияк розбурхав мережу. З цього приводу користувач Yuriy Mishchenko виклав у групі "Патріоти України- єднаймося" на Fаcebook, передають Патріоти України..

"Різниця між росією та Україною в тому, що у московії поліція затримає хлопчика за читання "Гамлета" Шекспіра. А в Україні можна читати "Гамлета" Подерв'янського, а з поліцейського авта тебе ще й поправлять, якщо неправильно процитуєш автора" - йдеться в підписі до зображення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "ЛНР" місцеві "козаки" заявили про можливість їх входження в структуру "Всевеликого війська Донського"

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

З архіву ПУ. Її зупинив Біс: У Дніпрі жінка спробувала винести з собору майже три кілограми золота (фото, відео)

четвер, 3 червень 2021, 23:05

Золоті прикраси, які вкрала зловмисниця, парафіяни жертвували храму.