"Час читати!": Українські видавці дотепно потролили політиків за допомогою білбордів (фото)

Наші співгромадяни зараз читають мало, хоча в останні роки було видано багато цікавих книжок українською мовою вітчизняних та зарубіжних авторів.

Видавці дотепно потролили політиків. Фото: Фейсбук.

Українців закликають читати книжки банерами-пародіями на рекламу політиків. Білборди розмістили на Львівщині, повідомляють Патріоти України із посиланням на сторінку "Форум видавців" у Facebook.

"Сьогодні в Україні відсутня дискусія про необхідність читання. Але яке майбутнє чекає на країну без читання? Аналізувати чи дискутувати, фантазувати чи проявляти більшу емпатію, а також формулювати власну думку – прочитані книжки збільшують той внутрішній ресурс, який допомагає розвивати себе і країну на краще.

Якщо кожен українець читатиме мінімум 5 книжок на рік, це змінить країну на краще і зробить усіх нас щасливішими. А щоб посилити дискусію про читання книг, ми розмістили кілька бордів на околицях Львова, які мімікрують під політичну рекламу", - пишуть видавці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: Чому Україні важлива робота місії на Донбасі

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Справа на 100 тисяч: громадські активісти виграли у екскерівника Нацполіції Луганщини

понеділок, 18 жовтень 2021, 12:56

Інформація про кримінальні схеми та відсутність реакції правоохоронних органів на ці схеми свідчать, на мою думку, про зацікавленість саме правоохоронних органів. Подавати позов про захист честі й гідності у такій ситуації – щонайменше виглядає недоречним