Хіти тижня. "Пророк Зоран і Шкіряк": На КремльТБ влаштували істерику через прогноз про розвал Росії (відео)

Пропагандисти видали їдку емоційну тираду, спотворили ім'я Шкіряка та зробили його об'єктом недоречних жартів.

Зорян Шкіряк. Фото: imagecdn3.luxnet.ua/

У російських пропагандистів трапилася істерика через прогноз радника міністра внутрішніх справ України Зоряна Шкіряка про соціально-економічний крах Росії у 2019-2020 роках. Бурхливу реакцію на його слова вони продемонстрували в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

Зокрема, вони показали фрагмент коментаря Шкіряка для українського телеканалу, де він передрік Росії посилення західних санкцій, яке в найближчі кілька років поставить країну на межу виживання. Крім того, радник голови МВС переконаний, що все це виллється в голодні бунти по всій Російській Федерації.

У відповідь на його думку пропагандисти видали їдку емоційну тираду, спотворили ім'я Шкіряка та зробили його об'єктом недоречних жартів.

"В Україні остаточно закрита вакансія національного пророка. На громадських засадах, чого вже там, позицію зайняв на умовах, природно, суміщення, радник міністра внутрішніх справ із подвійним, як прийнято говорити в нашій програмі, прізвищем Зоран і Шкіряк. І звичайно почав Зоран і Шкіряк Несторович із радісного для своїх свідомих українців передбачення: Росію, нашу з вами, мовляв, уже через два роки поглине вогненна геєна", - вибухнули примітивним сарказмом ведучі передачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.