Хіти тижня. "Вгору по сходах, що ведуть вниз": Мережу потішила дотепна карикатура про нинішню ситуацію в Росії

На малюнку Сергія Йолкіна зображено "ноги", що біжать вгору з написами "ціни", "ПДВ", "пенсійний вік".

Світ йде уперед, а росіяни - назад, в минуле. Фото: соцмережі.

Відомий російський художник Сергій Йолкін влучною карикатурою відреагував на зростання цін, підвищення податку на додану вартість (ПДВ) і пенсійного віку в Росії. Відповідний малюнок розміщено на його сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Так, на карикатурі зображено "ноги", що біжать вгору з написами "ціни", "ПДВ", "пенсійний вік".

Варто зазначити, що малюнок активно коментують у мережі. "Все вище, вище і вище", "Вгору по сходах, що ведуть вниз", "До ноги "ціни" треба бабусю з косою домалювати", - пишуть в інтернеті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Що ж це коїться? У центрі Києва жінка з малою дитиною вступила в конфлікт з патрульними, ті вдалися до радикальних засобів (відео)

середа, 19 червень 2019, 8:54

Найбільш шкода в цій ситуацію дитину, котра на тривалий час залишилась без батьків. Українців спантеличив незвичний випадок у центрі столиці. Думки розділилися з приводу, хто в цій ситуації більш неправий, зазначають Патріоти України. Інцидент стався в...

Він чує голоси: Креативний варіант реклами

середа, 19 червень 2019, 6:10

В бажанні сподобатись виборцям українські політики вдаються до найрізноманітніших, інколи дещо кумедних, кроків... Один з креативних рекламних варіантів показали в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти ...