"Козлы, тельняшка, кулич и калашников": Невзоров назвав країну, у якої росіянам варто позичити герб (відео)

Зімбабве із Росією мають спільні "скрепи"?

Олександр Невзоров. Фото: Гордон.

На думку відомого російського публіциста Олександра Невзорова, герб Зімбабве підходить Росії набагато більше, ніж двоголовий орел, передають Патріоти України.

«Присмотритесь к гербу Зимбабве внимательно. Там есть звезда, там есть козлы, там есть тельняшка, там есть кулич, там есть калашников. Там есть все скрепы, которыми сейчас живет и упивается Россия. Так что может быть попросить зимбабвийцев одолжить на время герб», - зазначає публіцист в своєму Instagram.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...