"Лучше б дали мяса с лопаты": Кримчан розгнівало свято із рекордним прапором РФ

Ватний модератор на російському форумі не встиг видалити "невірні" коментарі, тому справжні настрої кримчан виявилися очевидними.

У окупованому Сімферополі. Фото: соцмережі.

В окупованому Криму скептично поставилися до запланованої пропагандистської акції з розгортанням в Сімферополі рекордного прапора Росії. Про це повідомляється на Twitter сторінці "Кримський бандерівець", передають Патріоти України.

У коментарях до новини в співтоваристві "Типовий Сімферополь" пишуть, що урочисте розгортання величезного прапора Росії є "дуже корисним заняттям" і що краще б окупаційна влада роздала м'яса. Само собою, з лопат.

"Крим. Люблю Сімферополь таким. Той момент, коли ватний модератор не догледів за коментарями", - пише автор поста.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знайшли "схему": У Німеччині масово виявляють фальшивих "українців" - серед них багато громадян Угорщини

п’ятниця, 16 лютий 2024, 6:52

Останнім часом у Німеччині збільшилася кількість європейських громадян, серед яких багато угорців, які видають себе за українців і просять у влади соціальної допомоги, призначеної для біженців від російського вторгнення. Про це повідомило видання Schwä...

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...