Ще раз про "Гамлета" або чим відрізняється поліцейський режим РФ від України

В Україні, на відміну від РФ, можна читати навіть "Гамлета" Леся Подерв'янського, і поліція не затримає за це.

Затримання хлопчика у Москві за декламування вірша "Гамлет". Фото:ТСН

Напередодні у Москві поліція жорстко затримала 10-річного хлопчика, який декламував на площі "Гамлета" Шекспіра. Інцидент неабияк розбурхав мережу. З цього приводу користувач Yuriy Mishchenko виклав у групі "Патріоти України- єднаймося" на Fаcebook, передають Патріоти України..

"Різниця між росією та Україною в тому, що у московії поліція затримає хлопчика за читання "Гамлета" Шекспіра. А в Україні можна читати "Гамлета" Подерв'янського, а з поліцейського авта тебе ще й поправлять, якщо неправильно процитуєш автора" - йдеться в підписі до зображення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...