Ще раз про "Гамлета" або чим відрізняється поліцейський режим РФ від України

В Україні, на відміну від РФ, можна читати навіть "Гамлета" Леся Подерв'янського, і поліція не затримає за це.

Затримання хлопчика у Москві за декламування вірша "Гамлет". Фото:ТСН

Напередодні у Москві поліція жорстко затримала 10-річного хлопчика, який декламував на площі "Гамлета" Шекспіра. Інцидент неабияк розбурхав мережу. З цього приводу користувач Yuriy Mishchenko виклав у групі "Патріоти України- єднаймося" на Fаcebook, передають Патріоти України..

"Різниця між росією та Україною в тому, що у московії поліція затримає хлопчика за читання "Гамлета" Шекспіра. А в Україні можна читати "Гамлета" Подерв'янського, а з поліцейського авта тебе ще й поправлять, якщо неправильно процитуєш автора" - йдеться в підписі до зображення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...