"Столик у кафе "Елефант": У мережі висміяли фото Медведєва в Криму

Кримські фотографи чомусь не намагалися зробити Дмитра Медведєва вищим за Сергія Аксьонова.

Дмитро Медведєв. Фото: соцмережі.

Користувачів соціальних мереж повеселили фотографії прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, зроблені під час його візиту до окупованого Криму. Знімки публікує в своєму Twitter користувач RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

"Веселі гномікі ... За ручку Серьогу нашого так і не потримав Димон ...", - зазначає блогер.

"Столик в кафе "Елефант", "у дмитрика кумар після дози", "Медведєв виконує обов'язки не приходячи до тями!", "Фотографа звільнити! Зріст то різний))", "чогось процвітання не пре, табуретки, як у среднячковому офісі", - коментують фото в мережі.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з незаконним візитом Медведєва в окупований Росією Крим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики . 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомаг...

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...