"Симфереро - Евпатоополь": На вокзалі в окупованому Криму стався цікавий збій у роботі табло (фото)

Однак, враховуючи невелику кількість туристів на анексованому півострові, навряд чи дивувалось занадто багато пасажирів.

Залізничний вокзал у Сімферополі. Фото: Вікіпедія.

У анексованому Криму на залізничному вокзалі Сімферополя після збою в роботі табло пасажирам запропонували маршрути в міста з дивними назвами - Сімфереро, Солозополь, Джанкорію і Євпатоополь, передають Патріоти України.

Так, серед запропонованих пасажирам маршрутів були такі: Солоне озеро - Сімфероп, Сімферополь - Солозополь, Севастополь - Сімфереро, Сімферополь - Евпатоополь, Сімферополь - Джанкорія, Сімферополь - Севастеро і Джанкой - Сімферопололь.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...