Вони повертаються з іншими іменами: Ким би були Яценюк, Ляшко, Коломойський і Путін у всесвіті "Зоряних воєн" (фотоприколи)

Виявилося, що майже в кожного українського політика, а також в декого зі світових лідерів знайшовся своєрідний двійник у фантастичному світі.

Поки фанати "Зоряних воєн" масово божеволіють у всьому світі через вихід чергової частини кіноепопеї, у редакції Депо.ua вирішили пофантазувати, ким були були українські і не тільки політики у цьому фантастичному всесвіті. Патріоти України пропонують вам оцінити жарти дотепників.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Передача Україні ракет GLSDB пришвидчить деокупацію півдня: Джанкой - у радіусі дії

вівторок, 24 січень 2023, 23:01

Така зброя дає можливість не тільки для проведення ефективного контрнаступу, але й для повної деокупації Криму. 20 січня відбувся саміт у форматі «Рамштайн». Під час саміту вирішувалися питання посилення протиповітряної оборони України, підготовка ресу...