"Вооот столько документов читает": Пєсков показав, як проходять робочі дні Путіна (відео)

Дотепники у мережі відразу пригадали, що Борис Єльцин теж під кінець президентства багато "працював із документами".

Черговим побрехенькам Пєскова не дуже повірили. Фото: скріншот з відео.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков показав, скільки документів читає Володимир Путін. Відповідне відео опублікував журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов у своєму мікроблозі в Twitter, що викликало масу жартів у мережі, передають Патріоти України.

"Я не зможу сказати в штуках, можу тільки показати – ось стільки": Пєсков продемонстрував, скільки документів Путін підписує кожен день", – підписав Смирнов. У мережі пожартували, що колишній президент Росії Борис Єльцин працював під кінець свого правління також, як і Путін.

"Нарешті! Єльцин теж під кінець президентства багато "працював із документами", "Боже, що він несе! Юродивий, там всі – юродиві", "Добре, нехай покаже нам хоч один документ за підписом Путіна", "Ну да, тільки грамоти", "І кожен підписаний документ – удар по Росії", – прокоментували користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.