Як очистити м’які меблі без соди та порошку - мало хто знає про цей засіб

З питанням, як ефективно, але легко почистити м’які меблі, стикався майже кожен. Диван і крісло - одні з найпоширеніших предметів меблів. І закономірно на них з’являються плями, засалення та осідає пил, передають Патріоти України.

У разі появи сильних забруднень найкраще скористатися послугами хімчистки. А ось несильні плями та пил можна вивести самостійно. Часто при цьому застосовують соду. Але замість неї можна використовувати інші продукти, які можна знайти у кухонній шафі.

Для приготування засобу для чищення м’яких меблів знадобиться літр води, 1 чайна ложа кориці, 6 лаврових листків середнього розміру.

Усі компоненти потрібно змішати та поставити на вогонь, довести до кипіння і проварити 20 хвилин. Потім потрібно зняти засіб з вогню і почекати, поки він охолоне.

В отриманому розчині потрібно змочити губку та протерти забруднення на м’яких меблях. Після цього засобу несильні плями зникнуть, а разом із ними зникне і неприємний запах.

Обирайте найкращі! Як споживачам розрізнити неякісні мандарини - лайфхаки

середа, 29 листопад 2023, 6:11

Українці можуть самостійно розрізнити зіпсовані чи переспілі мандарини. Наприклад, можна оглянути зовнішній вигляд мандаринів. Погані фрукти можуть мати плями, пошкодження, деформації та інші дефекти, передають Патріоти України. OBOZ.UA розповість у св...

Краще не займайтесь дурницями: Чому не можна піднімати "двірники" на автомобілі під час снігопаду

вівторок, 28 листопад 2023, 18:30

Під час сильних снігопадів проблема очищення лобового скла постає перед багатьма водіями, передають Патріоти України. Деякі автовласники думають, що можуть полегшити собі життя й піднімають повідці «двірників», надовго залишаючи машину на стоянці. Так...