Зараз саме час для консервації. І кращої закускою для зими вважаються огірки. Це продукт, який точно буде стояти до наступного літа і стане найсмачнішим гостем будь-якого святкового столу. Тим часом, процес консервації вимагає певних навичок і умінь, і потрібно знати спеціальні лайфхаки, щоб огірки не вибухали, передають Патріоти України.
Перш за все потрібно знати, що банки з огірками вибухають через мікробів. А мікроби з'являються через декілька причин: погано простерилізована банка, погано простерилізована кришка, погано помиті овочі або навіть спеції. Саме тому, процесу консервації потрібно приділяти пильну увагу і витратити на нього достатньо часу.
Щоб огірки не вибухали, досвідчені господині залишають огірки на ніч в холодильнику. Причому залишити їх необхідно в воді. Не забувайте, що промивати потрібно не тільки огірки, а й листя, які ви кладете в банку і інші добавки.
Важливо ретельно оглянути овочі на предмет пошкоджень або навіть подряпин. Зіпсовані огірки краще не використовувати.
Ще одна причина вибуху банок з огірками полягає в тому, що господиня не дотрималася правильні пропорції солі і цукру. Тому дуже важливо дотримуватися рецепта.
У літню пору, а також до моменту відкриття банки з огірками, потрібно зберігати їх в прохолодному місці. Підвал, льох, холодний гараж або холодильник - чудово підійдуть для цього. Лайфхак: щоб банку з огірками точно не вибухнула, додайте в неї будь-який інший овоч.
Банки з огірками можуть вибухнути вже і на наступний день після закручування. Однак оптимальний період розмноження бактерій становить від 5 до 7 днів. Якщо ваші банки простояли довше, є шанс, що ви все зробили правильно.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...