Довгий час приготування буряків становить велику незручність для кулінарів. Щоб прискорити процес варіння овочів, багато хитрих гурманів просто нарізають коренеплід і відправляють його в каструлю в подрібненому вигляді. Цей спосіб дійсно допомагає швидко довести буряки до готовності. Однак виникає інша проблема: через порушення цілісності овоч втрачає сік, а значить, і яскравий колір, передають Патріоти України.
Та й на смакові якості страви попереднє подрібнення теж впливає негативно: буряк стає водянистим і несмачним. Втім, це не причина відмовлятися від нарізування коренеплоду перед варінням. Справа в тому, що проблема знебарвлення овочів вирішується дуже легко і швидко.
Якщо в киплячій воді знаходиться нарізаний кубиками буряк, то воду слід додати столову ложку оцту. Можна використовувати й інший кислий інгредієнт – невелику кількість лимонної кислоти. В результаті втрата овочом кольору буде зупинена. Шматочки коренеплоду не просто збережуть яскравість, а й виявляться дуже смачними.
Однак є важливе застереження: застосування кислого компонента заборонено в тому випадку, якщо буряки вживатимуть діти або люди, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям.
Суп – перша страва, яка традиційно входить до складу обіду. Господині досить часто готують цю страву. Втім, незважаючи на його популярність, далеко не всі знають про одне з важливих правил. Так, багато кулінарів навіть не замислюються про те, як варити...
страва української кухні холодець (або менш поширена назва – студенець або драглі), вважається не тільки святковою стравою, а й готується господинями просто без приводу, тому ще це ситно, корисно та смачно, передають Патріоти України. Однак є три помил...