На перший погляд зварити картоплю і зробити з неї пюре — цілком проста задача. Трохи солі для смаку та молока для консистенції і вершкової текстури — страва готова. По факту чомусь з’являється водянистий присмак та змінюється колір пюре. Отже, десь в процесі приготування були недоліки, передають Патріоти України.
Переважно виникають думки, що без різниці, яку картоплю варити та товкти. Але сорт має значення. Рекомендується обирати картоплю із жовтою шкіркою. Якщо ви розбираєтесь у сортах, найкраще смакує «Адретта», «Синьоочка», «Єлизавета».
Це найрозповсюдженіша помилка господинь. Звичайно, таким чином картоплини швидше готуються, але смак втрачається. Він весь виходить у воду. Готуйте, не розрізаючи на частини.
Пюре виходить приємного та апетитного кольору, якщо молоко вводити кімнатної температури. Холодне все псує, тому цю помилку варто виключити зі списку звичок.
Насправді, додавати сіль потрібно на самому початку. Ви даєте їх трохи проваритись у воді, а після вже закладаєте картоплю. Суть полягає в тому, що в процесі варіння картоплі крохмаль розбухає, поглинаючи всю сіль. Через це змінюється і смак. Аналогічно з іншими спеціями.
Ніколи не користуйтесь міксером чи блендером для приготування пюре з картоплі. Можна користуватись виключно ручною товкачкою. Механічне перемелювання призводить до структурних змін вареного овоча, набуваючи тягучості клею.
Це найпоширеніші помилки в приготуванні пюре. Якщо їх виправити, ваша улюблена страва з картоплі стане ще кращою та смачнішою. Перевірено на досвіді сотен тисяч досвідчених господинь.
Курка — це доступне джерело білка, яке легко включити до складу різних рецептів. Якщо ви часто включаєте це м’ясо в раціон, це може мати як користь, так і певні ризики, передають Патріоти України. Все залежить від способу приготування: запечена або туш...
Під час варіння макаронних виробів у недосвідчених господинь буває прикрість: макарони розварилися, злиплися або прилипли до дна каструлі. Щоб цих казусів не було, достатньо знати декілька правил, передають Патріоти України.