Український кулінар та блогер Євген Клопотенко не перестає дивувати підписників своїми гастрономічними експериментами. На цей раз приготував зефір з полуницею та кінзою. Рецептом поділився в УouTube, повідомляють Патріоти України.
"Зефір з полуницею та кінзою - доволі незвичне, але дуже круте поєднання. Виявилося, багато людей вважають, що зефір в процесі приготування потрібно запікати. Але все набагато простіше. Якщо хочете приготувати найсмачніший зефір у вашому житті, то зараз я вас навчу", - сказав Клопотенко.
курячий білок - 4 шт.
вода - 150 мл
агар-агар - 12 г
мед - 100 г
кінза - 10 г
полуниця - 250 г
Для обвалювання зефіру:
цукрова пудра - ½ скл.
крохмаль - 1 ст. л.
Заздалегідь підготувати кулінарний мішок із насадкою "зірка". В чашу фуд-процесора викласти полуницю та кінзу. Перебити до однорідності. У сотейнику з'єднати 150 мл води, агар-агар та рідкий мед. Прогріти все до загустіння, постійно помішуючи. Консистенція має бути схожою на кисіль. Всипати 300 г цукру та варити ще 2 хвилини, не перестаючи помішувати. Додати пюре з полуниці та кінзи й проварити на середньому вогні ще 5 хвилин. З'єднати білки та 80 г цукру в чаші кухонної машини. Збити до появи пишної піни. Тонкою цівкою влити сироп з полуниці та збивати ще 2 хвилини на швидких обертах. Маса повинна збільшитися в об'ємі у тричі. Швидко перекласти в кулінарний мішок та сформувати зефір. Це треба робити максимально швидко, поки маса не встигла стабілізуватися. Дати зефіру підсохнути приблизно 4 години при кімнатній температурі. Змішати у мисці ½ склянки цукрової пудри й крохмаль та обваляти половинки зефіру, аби поглинулася зайва волога. Якщо хочеться, перед цим можна зліпити дві половинки зефіру разом.
Ми звикли готувати багато страв, головним інгредієнтом яких є картопля, передають Патріоти України. Це деруни, картопляники, супи, запіканка, зрази, голубці та інші страви. Але трапляється, що картопляні деруни виходять жорсткі або гумові. Причиною то...
Якщо у вас буває, що жовток має сірий чи зелений відтінок, а на смак гумовий, то уникайте помилок під час варіння. Часто навіть досвідчені господині їх роблять, тож перевірте свій спосіб, передають Патріоти України.