Що зробити, щоб випічка у газовій духовці не горіла і рівномірно пропікалась - елементарні лайфхаки

Газова плита - це справжній порятунок при відключеннях електроенергії. Але що стосується випічки, то там вона не завжди виходить ідеальною: низ горить, верх - залишається сирим, передають Патріоти України.

Тому для того, щоб таких неприємностей не траплялось, редакція FoodOboz підготувала для вас декілька корисних лайфхаків, які допоможуть рівномірно розподілити температуру у газовій духовці.

Ємність з водою

Якщо під деко з випічкою поставити велику ємність з водою – маса рівномірно пропечеться, Вода забере надлишок жиру і випічка вийде ідеальною. Потрібно лише слідкувати за рівнем рідини, щоб вона повністю не википіла.

Сіль

Така технологія потрібна для того, щоб духовка рівномірно нагрілась. Потрібно взяти деко для випікання, насипати в нього товстий шар солі і поставити на нижній шар в духовку. Цю сіль можна використовувати дуже багато разів.

Фольга на верх випічки

Часто буває, що низ випічки виходить горілим. Це дуже легко виправити. Деко з випічкою потрібно поставити на досить високий рівень духовки і накрити зверху фольгою.

Два деко

Саме така технологія гарантує те, що ваша випічка рівномірно пропечеться і не буде горіти. Просто під деко з пирогом, або іншим виробом, потрібно поставити ще одне порожнє деко.

Стара сковорідка

Надлишок жиру може ввібрати в себе стара сковірдка з товстим дном. Її просто потрібно поставити на низ духовки, а випічку розташувати вищому рівні. В сковорідку паралельно можна налити воду або насипати сіль.

Цегла

Випічка не буде горіти і вкриватись чорною скоринкою, якщо на низ духовки покласти 2 вогнетривкі цегли. Цей метод підходить для газових плит.

Не зашкодять навіть ввечері: Дієтичні сирники з фетою

середа, 8 лютий 2023, 10:40

Мабуть, мало хто відмовиться від порції апетитних сирників до ранкової кави. Проте ті, хто слідкують за вагою, уникають їх. Дієтологиня Анна Мохонько поділилась із рецептом сирників, які точно вам не зашкодять. . Приготування: . Сир змішуємо з яйце...

Мішленівські кухарі замочують м'ясо у секретному інгредієнті- супер-трюк, який змінить смак страв

середа, 8 лютий 2023, 8:50

Під час приготування страв кожна господиня використовує свої хитрощі на кухні. Проте є такі секрети, які недоступні навіть досвідченим господиням. Про ці хитрощі знають лише шеф-кухарі із зіркою Мішлен, передають Патріоти України. Зокрема, йдеться про ...