Газова плита - це справжній порятунок при відключеннях електроенергії. Але що стосується випічки, то там вона не завжди виходить ідеальною: низ горить, верх - залишається сирим, передають Патріоти України.
Ємність з водою
Якщо під деко з випічкою поставити велику ємність з водою – маса рівномірно пропечеться, Вода забере надлишок жиру і випічка вийде ідеальною. Потрібно лише слідкувати за рівнем рідини, щоб вона повністю не википіла.
Сіль
Така технологія потрібна для того, щоб духовка рівномірно нагрілась. Потрібно взяти деко для випікання, насипати в нього товстий шар солі і поставити на нижній шар в духовку. Цю сіль можна використовувати дуже багато разів.
Фольга на верх випічки
Часто буває, що низ випічки виходить горілим. Це дуже легко виправити. Деко з випічкою потрібно поставити на досить високий рівень духовки і накрити зверху фольгою.
Два деко
Саме така технологія гарантує те, що ваша випічка рівномірно пропечеться і не буде горіти. Просто під деко з пирогом, або іншим виробом, потрібно поставити ще одне порожнє деко.
Стара сковорідка
Надлишок жиру може ввібрати в себе стара сковірдка з товстим дном. Її просто потрібно поставити на низ духовки, а випічку розташувати вищому рівні. В сковорідку паралельно можна налити воду або насипати сіль.
Цегла
Випічка не буде горіти і вкриватись чорною скоринкою, якщо на низ духовки покласти 2 вогнетривкі цегли. Цей метод підходить для газових плит.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...