Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів виявило, що сардини є рибою з найнижчим вмістом ртуті, лише 0,013 частин на мільйон. Також молюски і ракоподібні, як-от гребінці, креветки та устриці, мають нижчий рівень ртуті, ніж будь-яка досліджена риба, тому це також чудові варіанти, якщо ви хочете насолодитися морепродуктами, передають Патріоти України.
Чому сардини дійсно корисні для вашого здоров'я
Тож у чому проблема ртуті? Ртуть може бути надзвичайно токсичною у високих концентраціях, а підвищений вплив металу створює низку проблем зі здоров’ям. Проблеми, пов’язані з впливом ртуті, включають порушення роботи мозку, серця та легенів, ослаблення імунної системи та навіть ниркову недостатність.
Оскільки риба є основним способом контакту більшості людей з металом, має сенс задуматися, чи варто вам взагалі їсти щось, що походить із моря. Проблема в тому, що взагалі відмовитися від морепродуктів може бути складно. Не кажучи вже про те, що риба містить й дуже корисні для людського організму речовини.
Сардини ж чудовий варіант з багатьох причин. Насамперед, через низький рівень ртуті. Однак, це ще не все.
Ви можете їсти консервовані сардини, які дуже смачні і не потребують додаткового оброблення. А ще це надзвичайно зручно. Ви можете швидко приготувати таку страву, як макарони з лимонною сардиною, або зробити бутерброд за лічені хвилини.
Окрім низького вмісту ртуті, сардини є хорошим джерелом кальцію, калію, заліза, вітаміну Е та інших поживних речовин. Однак, консервовані сардини також мають високий вміст натрію. Тому, якщо це може загрожувати вашому самопочуттю, краще купувати свіжі сардини і смажити або запікати їх самостійно.
В процесі готування котлет фарш доводиться вимішувати. Без цієї дії неможливо обійтись. Більшість господинь роблять це руками. Зрештою, метод є дещо помилковим. Розповідаємо далі, чому так, передають Патріоти України. Руками перемішувати фарш зручно, а...
Кисломолочний сир - один із найпопулярніших продуктів у раціоні багатьох людей. Він багатий на білок, кальцій, фосфор, вітаміни групи B та інші корисні речовини, що сприяють зміцненню кісток, підтримці м’язів та покращенню обміну речовин. Але, попри вс...