"Чтоб узнать о последствиях санкций, нажмите "решетку": Мережу підірвала карикатура про автовідповідач Путіна

Одним з перших поширив картинку на своїй сторінці в Facebook російський політик Костянтин Боровий.

Навряд чи Путіну розкажуть багато приємного. Фото: ТАСС.

У мережі з'явилася чергова кумедна карикатура на президента РФ Володимира Путіна щодо американських санкцій. Автором є відомий російський карикатурист Сергій Йолкін, передають Патріоти України.

Одним з перших поширив картинку на своїй сторінці в Facebook російський політик Костянтин Боровий.

Слідом за публікацією посипалися коменти небайдужих користувачів.

"Як завжди на рівні", "А це який з секти двійників? Начебто той, що нижче)", "Пуш-повідомлення про санкції", "Зворотний відлік)) 3 .., 2 .., вже ОДИН", "Залишайтеся на лінії, Ваш дзвінок дуже важливий для нас", "Для поліпшення обслуговування Ваш дзвінок буде записаний, чета ржу", "Курс долара - натисніть "два" ", "уява домалювала справа уссивающегося Трампа, який це говорить зміненим голосом в трубку", "А йому трубка каже: Ви перший на черзі, хочете дізнатися свою долю? Натисніть решітку))", - коментують завсідники соцмереж.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Щось пішло не так..: Російський спецназ "облажався" при штурмі квартири (відео)

вівторок, 20 серпень 2019, 15:30

Група бійців спецзагону намагалася пробратися в приміщення через вікно. На кадрах видно, як група спецпризначинців намагається пробратися в приміщення через вікно. Один з них піднімається сходами, б'є по склу ногою і падає на колег. Де саме і коли було...

Хіти тижня. Окупанти шоковані: Пенсіонери-"екстремісти" налякали керівництво Алчевського меткомбінату

вівторок, 20 серпень 2019, 13:00

Керівництво Алчевського металургійного комбінату заявило, що їх співробітники, які бажають отримувати українську пенсію, це "проукраїнські екстремісти". Суть проблеми полягає в тому, що співробітники АМК, які заробили собі по праву пенсію, не можуть її...