"Дарагія суграмадзяне з білоруської вобласці": Йолкін уїдливо висміяв царські амбіції Путіна (карикатура)

Навряд чи для когось є секретом, які плани в Кремля щодо Білорусі.
Путін вже бачить себе і главою Білорусі. Ілюстрація: ТАСС.

Відомий російський художник Сергій Йолкін висміяв наміри глави РФ Володимира Путіна об'єднати Росію і Білорусь. Карикатуру він опублікував в Facebook, передають Патріоти України.

"Дарагія суграмадзяне з білоруської вобласці" ("Дорогі співвітчизники з білоруської області" - ред.) - говорить Путін на малюнку Йолкіна на тлі Кремля в новорічному зверненні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розстріл "азовців" в Оленівці - російська ІПСО: Чому РФ не пускає міжнародних експертів на місце злочину

п’ятниця, 5 серпень 2022, 3:18

Наголошу: усі факти масових убивств і звірячих катувань росіянами українських військових, захоплених ними в полон, мають бути розслідувані міжнародними та українськими експертами, а винні у їх вчиненні - покарані. росія публічно заявила про намір допус...

Не лише HIMARS: Переоснащення артилерії допоможе ЗСУ зламати хід війни на Донбасі

неділя, 31 липень 2022, 21:07

Слід розуміти, що ця війна - це війна технологій. І незалежно від кількості старої радянської техніки на озброєнні російської армії, перевага українських військ буде досягнута за рахунок технологічного переозброєння. Днями газета The Washington Post оп...