"Дарагія суграмадзяне з білоруської вобласці": Йолкін уїдливо висміяв царські амбіції Путіна (карикатура)

Навряд чи для когось є секретом, які плани в Кремля щодо Білорусі.
Путін вже бачить себе і главою Білорусі. Ілюстрація: ТАСС.

Відомий російський художник Сергій Йолкін висміяв наміри глави РФ Володимира Путіна об'єднати Росію і Білорусь. Карикатуру він опублікував в Facebook, передають Патріоти України.

"Дарагія суграмадзяне з білоруської вобласці" ("Дорогі співвітчизники з білоруської області" - ред.) - говорить Путін на малюнку Йолкіна на тлі Кремля в новорічному зверненні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: Чому Україні важлива робота місії на Донбасі

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Справа на 100 тисяч: громадські активісти виграли у екскерівника Нацполіції Луганщини

понеділок, 18 жовтень 2021, 12:56

Інформація про кримінальні схеми та відсутність реакції правоохоронних органів на ці схеми свідчать, на мою думку, про зацікавленість саме правоохоронних органів. Подавати позов про захист честі й гідності у такій ситуації – щонайменше виглядає недоречним