"Дорогой Вова! На Сицилии у меня ничего не вышло - сорян. Все реально имеют на тебя зуб... Целовать не буду, говорят, ты болеешь. Твой Д.", - лист "агента впливу Кремля" з приводу саміта G7

А один з молодих, тільки-но коронований, вже Вовану стрєлку в Парижі забив і погрожує пресувати...

Путін сумує... Фото: соцмережі.

Схоже, що підсумки саміта G7 російського президента аж ніяк та нічим потішити не можуть. Навіть перевірені часом агенти впливу нічого для нього зробити не можуть. Жартом з цього приводу поділився блогер Макс Михайленко на своїй сторінці у "Фейсбуці". Патріоти України радять вам прочитати його допис та посміхнутися разом з ним і нами.

Ось що він написав: "Дорогой Вова! На Сицилии у меня ничего не вышло - сорян. Все реально имеют на тебя зуб. Даже говорить не захотели о смягчении формулировок итоговой малявы. Я попытался было что-то вякнуть, как ой вэй, какой кипиш они подняли! Так что выбачай, задания твои из области фантастики. Сговорились гонять тебя, как хорька Шурика, о чем в маляве и растолковано.

Косоглазый так и вообще говорит, что ты даром ему острова толкаешь. Может и я с тебя что-нибудь выцыганю? А это видео из гостиницы можешь себе оставить - я и так весь в белом, так что оно уже ничего не изменит. Целовать не буду, говорят, ты болеешь. Твой Д."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...