Х*йлу знайшли відповідне місце: Путін з парасолькою з'явився на грузинських презервативах (фотофакт)

В основі малюнка, схоже, лежить комічно-егоїстичний епізод з церемонії нагородження на ЧС-2018 у Москві.

Путін дбав про себе, а не про гостей. Фото: Рейтерс.

У Грузії в продажу з'явилися презервативи, на яких можна побачити портрет президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Грузинська компанія випустила презерватив з новою упаковкою в день окупації! Упевнений, продукт буде користуватися популярністю і в Україні", - повідомив в Facebook екс-прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.
"Ні, не буде популярним. Це неприємно в руки брати, не те що ...", "Чекаємо початку продажів в Україні!", - написали інтернет-користувачі. Додамо, виробник перших грузинських презервативів Aiisa підготував продукцію до 10-ї річниці «серпневої війни».


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знайшли "схему": У Німеччині масово виявляють фальшивих "українців" - серед них багато громадян Угорщини

п’ятниця, 16 лютий 2024, 6:52

Останнім часом у Німеччині збільшилася кількість європейських громадян, серед яких багато угорців, які видають себе за українців і просять у влади соціальної допомоги, призначеної для біженців від російського вторгнення. Про це повідомило видання Schwä...

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...