"Курц у вас насправді праворуч": Путіна знову висміяли через низький зріст (фото)

Фото зустрічі президента РФ з канцлером Австрії в Ермітажі не могло пройти повз уваги дотепників.

Курц і Путін. Колаж: РБК.

Президент Російської Федерації Володимир Путін знову став об'єктом глузувань через свій низький зріст. Це випливає з коментарів під публікацією журналістом відділу політики " кремлівського пулу Дмитра Смирнова у Twitter фото зустрічі президента з канцлером Австрії Себастьяном Курцем, передають Патріоти України.

"Здається, не того Курцем назвали, судячи з фото. Курц - "короткий" по-німецьки. У вас курц праворуч", - іронізують користувачі в коментарях.

"Це він встиг до або після підписання закону про пенсійний грабіж? Або спочатку Полтавченка звільнив, потім закон підписав мимохідь, потім з Курцем пішов гуляти?", - йдеться в іншому комменте.

"Для цього потрібно було закрити Ермітаж на три дні..", - нарікають в мережі.

"Ну хоч Ермітаж помили, а то весь у пилюці стояв", - зазначають в коментах.

"Вербує...)", - нагадали КДБ-шне минуле беззмінного керівника Кремля.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Криму знищили новітній носій "Калібрів", котрий прикривав Кримський міст - Снєгирьов

середа, 22 травень 2024, 18:40

Стали відомі подробиці атаки на Севастополь. Виявляється, Сили оборони України знищили набагато жирнішу ціль, ніж про це повідомлялося спочатку. Також ЗСУ завдали удару по окупованому Луганську, а саме академії внутрішніх справ, де наразі пункт постійн...

Знайшли "схему": У Німеччині масово виявляють фальшивих "українців" - серед них багато громадян Угорщини

п’ятниця, 16 лютий 2024, 6:52

Останнім часом у Німеччині збільшилася кількість європейських громадян, серед яких багато угорців, які видають себе за українців і просять у влади соціальної допомоги, призначеної для біженців від російського вторгнення. Про це повідомило видання Schwä...