Маразм міцнішав: Окупанти відзняли привітання від імені Кримського мосту (відео)

Міст, намальований у мультиплікаційному стилі, побажав жителям РФ життя гарного, як його арки, здоров'я міцного, як його палі, та друзів надійних, як його опори.

І з вами мости не розмовляють? А з росіянами вже почали! Ілюстрація: скріншот з відео.

У Росії зняли привітання для громадян із Новим роком від імені Кримського моста. Відео з'явилося на YouTube-каналі прокремлівського порталу "Керчь ИНФО" 31 грудня, передають Патріоти України.

Також росіян привітали будівельники споруди. Міст, намальований у мультиплікаційному стилі, побажав жителям РФ життя гарного, як його арки, здоров'я міцного, як його палі, та друзів надійних, як його опори.

Також Кримський міст сказав, що наступний рік для Росії буде яскравим, оскільки планується відкриття його залізничної частини.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...