''Не наливають'': У мережі висміяли особливо похмурого Путіна (фотофакт)

Російський президент нібито хвалився новою зброєю, але із його обличчям було щось не так.
Путін щось не дуже веселий. Ілюстрація: соцмережі.

Президент Росії Володимир Путін під час оголошення про появу у російських військ гіперзвукових ракетних комплексів виглядав незадоволеним. На це звернув увагу український політтехнолог Олексій Голобуцький у своєму Telegram-каналі, пояснивши такий настрій російського лідера, передають Патріоти України.

"Путін сьогодні хвалився новими гіперзвуковими ракетними комплексами. Судячи з похмурої фізіономії, Путіну не дозволяють пити аж до запису привітання, щоб закачаний силікон не поплив. А за компанію не наливають і Медведєву (прем'єр-міністр РФ. – Ред.) – он як скривився, бідний", – написав Голобуцький.

Так, президент РФ під час звіту Міноборони щодо випробування ракетного комплексу "Авангард" похвалився невразливістю перед засобами супротивника. "Буде розгорнуто перший полк. Це велика подія і в житті Збройних сил і в житті країни. У Росії з'явився новий вид стратегічної зброї", – похвалився він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: Чому Україні важлива робота місії на Донбасі

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...