"Сірі чоловічки": У мережі висміяли російських спортсменів на Олімпіаді-2018 (фото)

Замість прапора Російської Федерації, росіяни несли прапор Олімпійських ігор.

У Сочі росіянам було весело, а зараз - не дуже. Ілюстрація: Політека.

Під час церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор-2018, глядачі освистали спортсменів Російської Федерації, які вийшли під «нейтральним» прапором, передають Патріоти України.

Так, росіяни з’явилися під номером 55, між Австрією і Узбекистаном. Звернемо увагу, що вони були одягнені в мішкуватих пальто, білих шапках з шарфом, і синіми штанами. Слід уточнити, що замість прапора Російської Федерації, спортсмени несли прапор Олімпійських ігор.

«Увага була прикутою близько 40 секунд. Хтось намагався свистіти», – зазначають російські журналісти. У той же час користувачі інтернет-мережі висміяли вельми дивний вигляд спортсменів РФ, охарактеризувавши їх як «сірих чоловічків».

«Країна 404», «Сірі чоловічки», «Коли вас з друзями не кликали на тусовку, а ви прийшли», «Сіро-білі чоловічки без російського триколора і гімну, зате з білим прапором», «про Росію жорстко витерли ноги, як завжди», «Фу, позорисько», – пишуть вони. Більш того, інтернет-мережу заполонили фотожаби, в яких в’їдливо висміяли ситуацію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Штрафи за порушення карантину: є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча

четвер, 9 квітень 2020, 13:06

Цілком слушне рішення. Але, як завжди, є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча. Нещодавно Верховна рада України прийняла за основу і в цілому законопроєкт №3219 "Про внесення змін до деяких законод...

Хіти тижня. Смішна техніка ху*лоокупантів

четвер, 9 квітень 2020, 3:00

Очередной инцидент с патрулями РФ и США в Сирии закончился позором для российского бронеавтомобиля «Тигр» и БТР-82А увязшими на бездорожье. Во время попытки российским патрулём объехать американский блокпост, российский бронеавтомобиль «Тигр» и БТР-82А...