"Сірі чоловічки": У мережі висміяли російських спортсменів на Олімпіаді-2018 (фото)

Замість прапора Російської Федерації, росіяни несли прапор Олімпійських ігор.

У Сочі росіянам було весело, а зараз - не дуже. Ілюстрація: Політека.

Під час церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор-2018, глядачі освистали спортсменів Російської Федерації, які вийшли під «нейтральним» прапором, передають Патріоти України.

Так, росіяни з’явилися під номером 55, між Австрією і Узбекистаном. Звернемо увагу, що вони були одягнені в мішкуватих пальто, білих шапках з шарфом, і синіми штанами. Слід уточнити, що замість прапора Російської Федерації, спортсмени несли прапор Олімпійських ігор.

«Увага була прикутою близько 40 секунд. Хтось намагався свистіти», – зазначають російські журналісти. У той же час користувачі інтернет-мережі висміяли вельми дивний вигляд спортсменів РФ, охарактеризувавши їх як «сірих чоловічків».

«Країна 404», «Сірі чоловічки», «Коли вас з друзями не кликали на тусовку, а ви прийшли», «Сіро-білі чоловічки без російського триколора і гімну, зате з білим прапором», «про Росію жорстко витерли ноги, як завжди», «Фу, позорисько», – пишуть вони. Більш того, інтернет-мережу заполонили фотожаби, в яких в’їдливо висміяли ситуацію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українська сторона віддала РФ ініціативу в переговорах і затвердженні мирного плану по Донбасу

неділя, 11 квітень 2021, 20:00

Також зазначу, що подібна пропозиція російської сторони прозвучала після заяв російських посадовців про те, що саме Україна блокує переговорний процес. Як і заява про те, що відбудеться телефонна розмова Владіміра Путіна з Еммануелем Макроном і Ангелою Ме

З архіву ПУ. "Оксана вийшла заміж за вампіра?": У Британському музеї знайшли старовинну воскову фігуру українського кума Путіна

субота, 10 квітень 2021, 23:30

Українці вже давно міркують над тим, на яку саме істоту більше схожий Віктор Медведчук...