Скрепи забобонні: Путіну подарували пояс, який захищає від злих духів (фото)

Незвичний презент російський президент отримав у Ханти-Мансійську.

Прибуття Путіна у Ханти-Мансійськ. Фото: Ugra-news.

У Музеї природи і людини в російському Ханти-Мансійську президенту Росії Володимиру Путіну подарували мисливський пояс зі шкіри, прикрашений кістяними і залізними пластинами і амулетами. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Такий подарунок Путіну піднесла місцева сказительниця, поетеса і хранитель традицій Марія Волдіна. Вона заявила, що пояс з амулетами охороняє від злих духів і приносить удачу. Також, жінка виконала для президента особливу пісню. Повідомляється, що в музеї російському "фюреру" розповіли також місцеву легенду про створення світу і подарували іграшку «П'ять коней».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.