"Совпадение? - Не думаю": Путін "втік" зі свого постаменту (фото)

Відразу після зведення пам'ятника за кафедрою стояла 3,5-метрова скульптура Путіна, однак ще до відкриття її зняли і відвезли в невідомому напрямку.
Постамент без Путіна. Фото: Знак.

У селі Частоозер'я Курганської області Росії 29 травня з почестями відкрили пам'ятник президенту Росії Володимиру Путіну з гучною назвою "Служіння батьківщині". Як пише Znak.com, пам'ятник являє собою карту Росії, перед якою стоїть кафедра з гербом Росії і конституцією, а вгорі висять прапори РФ, СРСР і Російської імперії. За інформацією видання, відразу після зведення пам'ятника за кафедрою стояла 3,5-метрова скульптура Путіна, однак до відкриття її зняли і відвезли в невідомому напрямку, передають Патріоти України.

Придумав пам'ятник депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Олександр Ільтяков. На відкритті він заявив, що статуя Путіна зникла, тому що це могло стати прецедентом і такі пам'ятники почали б з'являтися по всій країні. Політик запевнив, що "президент - скромна людина".
У коментарі журналістам Ільтяков додав, що статую Путіна "заховано в затишному місці", а зате тепер кожен бажаючий може стати на його місце за трибуною, відчути за спиною всю Росію і відповідальність президента. "Він колись, коли прийде час, повернеться на своє законне місце", - вказав Ільтяков на порожній постамент.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.