"У 2018 ще і морквина в ж#пі повинна бути": Мережу потішила нова карикатура на Путіна

На карикатурі зображений Володимир Путін на віслюку і з вудкою в руках, на якій причеплена морквина у вигляді наживки.

Путін не впізнає себе? Ілюстрація: ТАСС.

Відомий карикатурист Сергій Йолкін, який недавно влучно висміяв вибори в Росії, потішив мережу новою карикатурою про Путіна. Відповідний малюнок сам художник опублікував на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На карикатурі зображений Путін на віслюку і вудкою в руках з морквою у вигляді наживки в різні роки свого президентства - 2000, 2004, 2012. У 2018 році на гачку у Путіна замість морквини ракета. Користувачі відразу стали коментувати малюнок.

"Не домалював! У 2018 ще і морквина в ж # пе повинна бути ...", "На першій морквині написано "Наздоженемо Португалію", на ракеті "Влаштуємо Норвегію", "Що буде робити Путін, коли здохне віслюк", "ОХ! Боюся навіть припустити, куди влучить ця ракета в 2019-м", - пишуть вони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...