"Владимир с достоинством": У мережі висміяли конкурс малюнків Путіна в Криму (фото)

Гідність Московії очима полонених дітей...

У окупованому Криму. Фото: Укрінформ.

В окупованій Ялті провели своєрідний історико-культурний фестиваль, на якому шукали гідність президента РФ Володимира Путіна. Про це написала в Twitter блогер RoksolanaToday&Крим, передають Патріоти України.

"Ялта. Конкурс дитячого малюнка. В коментах досвідчені русофоби (99% жителів) "ізгаляються". З'ясовують, чию гідність повинні зобразити діти. Але що тут не ясно - після скасування Константинополя, Візантії та Київського Князя, що там православ'я прийняте, в Московії залишився один Володимир з ГІДНІСТЮ", - написала блогер.

На одному зі знімків видно, що Путіна намалювали поруч з Великим Київським князем Володимиром. Далі, в основному, тільки малюнки президента РФ. "Гідність Московії очима полонених дітей. Як бачите, київського князя таки немає. Є тільки князь Темряви місцевого штибу", - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.