Багато господинь в своїх рецептах вважають за краще використовувати фарш замість цільних шматків м'яса, навіть не підозрюючи, що цей продукт може завдати шкоди здоров'ю. Про можливу небезпеку фаршу розповіла нутриціолог Айгуль Фазлиєва, передають Патріоти України.
Фахівець стверджує, що в сирому фарші набагато більше бактерій, ніж в цілісному шматку м'яса. При цьому бактерії продовжують розмножуватися навіть при заморожуванні фаршу, чого не трапляється з ще непереробленим м'ясом.
Організм в більшості випадків сприймає ці бактерії і бореться з ним за допомогою гістаміну. Але для того, щоб впоратися з бактеріями, гістаміну потрібно дуже багато і в цьому випадку він викликає алергічні симптоми.
Тоді мова заходить про непереносимості гістаміну, яка проявляється дисбактеріозом, мігренями, хронічною втомою, кропив'янкою, розладами шлунково-кишкового тракту, депресією і тривогою.
Тим часом, експерт радить щодня вживати близько 150 грамів м'яса в день і не більше. Страви з фаршу краще готувати на пару або тушкувати з овочами - робити голубці і фарширований перець. Те ж саме можна робити і з цільним м'ясом. Також його можна відварювати для салатів.
Однак всі ці застереження не стосуються літніх людей. Через зниження кислотності шлунку незбиране м'ясо їх шлунково-кишкового тракту засвоює дуже складно. В результаті може утворитися рак товстого кишечника.
Смачно запекти чи засажити м’ясо – це справжнє кулінарне мистецтво і без знання деяких нюансів не обійтись, передають Патріоти України. Приготування апетитного стейку вимагає певних навичок та вправ, які, втім, успішно замінюються застосуванням працююч...
З кисломолочного сиру зазвичай на сніданок подають сирники, оскільки їх готувати просто, проте іноді можна потішити себе більш вишуканою стравою. Спробуйте приготувати запіканку: результат вам сподобається, передають Патріоти України. Спочатку слід роз...