Без запікання і духовки! Соковита і хрустка картопля по-селянськи на звичайній сковороді

У більшості випадків картоплю по-селянськи готують в 2 етапи: спочатку варять у каструлі, а потім запікають у духовці, щоб утворилася скоринка, передають Патріоти України.

Однак, можна обійтися і без духовки, а результат буде навіть краще. Посмажимо картопля в рясному кількості олії з часником, спеціями і лимонним соком. Виходить настільки смачно, що багато хто вже не хочуть готувати по-старому.

Перша частина готування не відрізняється від традиційної. Ми варимо картоплю в мундирі приблизно 10-15 хвилин, до легкого розм’якшення. Він не повинен повністю проваритися, інакше втратить форму.

Як тільки картопля готовий, розігріваємо глибоку сковороду і додаємо на приблизно 5 міліметрів олії. Додаємо в олію картопля і починаємо смажити.

Періодично картопля треба перемішувати, щоб олія обволокло все картоплини. Як тільки це сталося, починаємо додавати спеції – трохи паприки і розмарину.

Слідом 2 зубчики подрібненого часнику і сіль з перцем. На завершення додаємо 50 грамів лимонного соку. Продовжуємо перемішувати, щоб картопля була в спеціях і соку рівномірно.

Буквально за 10 хвилин наш картопля по селянськи приготувався. Це помітно швидше, ніж якби ми робили його в духовці і, звичайно ж, набагато соковитіше!

Всередині він, як і належить, залишається м’яким і ніжним, а зверху утворюється ароматна кірочка. Подаємо зі звичними стравами, будь-який з них тільки виграє від нового гарніру

Їжа, яка виснажує: Експерти пояснили, чому варто двічі подумати, перш ніж їсти оброблене м’ясо

неділя, 27 липень 2025, 13:05

Відчуття постійної втоми може мати безліч причин, і одна з них - ваш щоденний раціон. Часто ми списуємо нестачу енергії на стрес або недосип, але іноді справа в тому, що саме ми їмо, передають Патріоти України. Нові наукові дані вказують на несподівани...

Як вибрати якісну розчинну каву: ТОП-5 ознак, що не підведуть

неділя, 27 липень 2025, 11:12

Розчинна кава - зручний варіант для тих, хто хоче швидко збадьоритися. Але за зручністю часто ховається різниця у якості, яка може вплинути не лише на смак, а й на здоров’я. Як відрізнити добрий продукт від сурогату . пояснюємо простими словами, переда...