З приготуванням звичайного гороху в багатьох людей виникають проблеми. Продукт має дуже щільну і тверду текстуру. Тому для того, щоб він став м'яким і, при цьому, залишився цілим, потрібно знати декілька важливих нюансів, передають Патріоти України
Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які допускають під час приготування гороху. Щоб продукт мав дійсно вдалий смак потрібно дотримуватись декількох правил.
Використання старого гороху
Щоб горох добре зварився і залишився цілим, важливо обирати свіжий продукт. Чим довше горох зберігається, тим важче його розварити до м'якості.Неправильне замочування
Один з основних етапів підготовки гороху до варіння – замочування. Помилка в цьому процесі може призвести до того, що горох вийде кислим або втрачатиме форму під час варіння.
Неправильна температура води
Замочувати горох потрібно в прохолодній воді з температурою не вище +15 градусів. Якщо використовувати теплу воду, вже за кілька годин горох почне киснути. Кислий горох може мати мильний присмак і візуально це не завжди помітно.Замочування у теплій воді. Це значно підвищує ризик, що горох почне псуватися. Найкраще – замочувати в холодній воді протягом 5-6 годин.Недостатній час варіння або занадто високий вогонь. Замочений горох вариться приблизно 1,5 години на маленькому вогні, щоб він рівномірно розм’як і не розварився занадто сильно.
Неправильне додавання води під час варіння
Коли виникає потреба долити воду, важливо використовувати окріп, а не холодну воду. Додавання холодної води може порушити процес варіння та зробити горох твердішим.
Варіння гороху без попереднього засолювання, якщо потрібен цілий горох
Якщо для страви необхідно, щоб горох зберіг свою форму, після замочування його краще трохи підсолити і залишити ще на 30 хвилин, а потім злити воду. Це допомагає зберегти форму під час варіння.
Поради для ідеального приготування гороху
Для супів: якщо плануєте використовувати горох у супах, його не обов’язково замочувати, оскільки він все одно розвариться. Для страв із цілим горохом: замочіть у холодній воді, потім трохи підсоліть перед варінням.
Котлети – давня страва, і скільки господинь – стільки й рецептів. Але в усіх ціниться м’якість і соковитість. Якщо м’якість в основному залежить від сорту і якості м’яса, то соковиті котлети можна приготувати, ввівши до них три інгредієнти, передають П...
Спокуса схопити перше, що ви побачите коли ви голодні, властива всім. Часто ми забуваємо, а іноді та не знаємо, деякі звичні продукти, напої можуть негативно вплинути на шлунково-кишковий тракт, особливо, якщо він чутливий, передають Патріоти України з...