"Люди добрі! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "парєбріком" ідіотизм зашкалює!?" - росіянам пропонують "льготную кастрацию", - мережа в ступорі

Діди воювали, а задешево постраждати чомусь доведеться... котам. Принаймні тепер ми знатимемо точно, які тварини у РФ будуть ненавидіти 9 травня.

Коти воювали? Ілюстрація: соцмережі.

"Люди добрі ! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "паребрікам" ідіотизм зашкалює !!!!!???", - написав користувач соцмережі "Фейсбук" Георгій Король та поділився абсурдним оголошенням російської ветеринарної клініки у спільноті "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України та дивуються разом із ним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...