"Люди добрі! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "парєбріком" ідіотизм зашкалює!?" - росіянам пропонують "льготную кастрацию", - мережа в ступорі

Діди воювали, а задешево постраждати чомусь доведеться... котам. Принаймні тепер ми знатимемо точно, які тварини у РФ будуть ненавидіти 9 травня.

Коти воювали? Ілюстрація: соцмережі.

"Люди добрі ! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "паребрікам" ідіотизм зашкалює !!!!!???", - написав користувач соцмережі "Фейсбук" Георгій Король та поділився абсурдним оголошенням російської ветеринарної клініки у спільноті "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України та дивуються разом із ним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...