"Люди добрі! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "парєбріком" ідіотизм зашкалює!?" - росіянам пропонують "льготную кастрацию", - мережа в ступорі

Діди воювали, а задешево постраждати чомусь доведеться... котам. Принаймні тепер ми знатимемо точно, які тварини у РФ будуть ненавидіти 9 травня.

Коти воювали? Ілюстрація: соцмережі.

"Люди добрі ! Скажіть будь-ласка, це мені одному здається, що за "паребрікам" ідіотизм зашкалює !!!!!???", - написав користувач соцмережі "Фейсбук" Георгій Король та поділився абсурдним оголошенням російської ветеринарної клініки у спільноті "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України та дивуються разом із ним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.