Скрепи "культурно відпочивають": На місці антидопінгової лабораторії у Сочі наливають цікаві коктейлі (фото)

У ресторані визнають, що після гучного допінг-скандалу, в який влипла Росія після проведення Олімпіади в Сочі, ці їхні "фірмові" коктейлі набули неабиякої популярності.

Ресторан на місці антидопінгової лабораторії. Ілюстрація: Associated Press.

У будівлі колишньої антидопінгової лабораторії у Сочі запрацював ресторан, в меню якого з’явились коктейлі з тематичними назвами. Як повідомляють Патріоти України із посиланням на Associated Press, на вулиці Молодіжній у Сочі, де раніше розташовувалась антидопінгова лабораторія, тепер працює ресторан La Punto.

У меню закладу можна відшукати коктейлі із дуже тематичними назвами "Мільдоній" (хоча заборонений препарат називається мельдоній) і "Проба "Б".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...