Ви могли це не знати! ТОП-3 помилки у харчуванні, які робить майже кожен

Здорове харчування рідко псують "погані продукти". Частіше , більше шкоди приносять наші щоденні звички, типу пропустити прийом їжі або зʼїсти "щось легке", передають Патріоти України.

Замінити прийом їжі на каву, або бути голодним увесь день і наїстись наніч. Як результат - це постійна втома, сонливість, проблеми зі шкірою і роздратування. І сьогодні ми розберемо 3 найпоширеніших помилки, які допускають більшість людей.

Хтось не снідає бо спішить і думає , що заміню кавою, для когось пропуск сніданку = швидше схуднення, але насправді для організму це стрес, адже сніданок - це один із головних прийомів їжі.

Як результат , весь день ви відчуваєте втому, сонливість, недостатність сил та енергії , а також переїдання- не оминеш. Тому краще зʼїсти навіть легкий сніданок, за що організм буде вам вдячний, ніж пропустити його взагалі.

Другою помилкою є : занадто чисте харчування

В погоні за ідеальним тілом, багато хто припускається такої помилки, як ідеально «чисте» харчування : курка, огірок , салат. Але схуднення не можливе без балансу в харчуванні, а також без вживання того, чого ви реально хочете чи любите. При постійному обмеженні себе в їжі, зриви та переїдання набагато ближчі ніж здорове схуднення. Цей пункт тягне за собою і психологічне, адже чим більше обмежуєш - тим більше хочеться, а якщо не отримує того чого хочеш, відповідно і настрій погіршується і самопочуття.

Третя помилка - це «корисні» перекуси та їжа

В рекламі ми часто бачимо гранолу, яку рекламують як здорову для схуднення, або купуємо йогурт з позначкою «не жирний», бо думаємо що можна буде їсти без шкоди для здоров’я і фігури, але в реальності , склад продуктів говорить більше ніж позначки на етикетці або реклама в телевізорі. Батончик який ви хотіли би зʼїсти, але не берете, бо думаєте , що він не корисний, по складу може виявитися навіть якіснішим ніж «ЗХ» гранола, в якій багато концентрованих цукрів. А жирності в йогуртах і в харчуванні боятись не потрібно, адже жири це основа функціонування для нашого організму , саме вони дають ситість, регулюють гормони і впливають на шкіру і волосся . Коли мало жирів в організмі, хочеться солодкого, починається постійний голод, суха шкіра, тяга до випічки та переїдання. Тому жири - це наші добрі друзі , яких не потрібно уникати.

Проблема з харчуванням- не у силі волі. Вона у фізіології . Коли ваше харчування збалансоване, тоді ви і почуваєтесь краще, адже комфорт в організмі , одразу відображається на зовнішні фактори: шкіра стає чистою, не видно втоми на лиці, нігті не ламаються, а волосся не сиплеться. У вас є енергія на щоденні справи, а не лише думки про їжу. Усвідомлене харчування- це не дієта, а система в якій вашому організму буде комфортно.

Техніка Lovol — ідеальний вибір професіоналів

четвер, 25 червень 2026, 22:10

Підбираючи техніку для обслуговування фермерських господарств або приватних домоволодінь, рекомендуємо звернути увагу на продукцію відомого бренду Lovol. Здійснюваний продаж тракторів від Gardenshop дозволяє підібрати відповідний варіант як за потужніс...

Варто знати! Медики розповіли, як відрізнити меланому від родимки

четвер, 25 червень 2026, 18:12

Італійські медики розповіли, як можна відрізнити меланому від родимки, передають Патріоти України. Меланома утворюється, коли відбувається генетична помилка в клітинах, які продукують меланін. Серед основних відомих причин утворення – вплив сонця і уль...